150,00  100,00

Quantity

Açıklama

WordPress ile e-ticaret her geçen gün artık çok daha kolay oluyor.Bizde bu gelişmelere uyum sağlayarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına ürün yelpazemizi sürekli geliştiyoruz.Sizinde bir WordPress e-ticaret siteniz var ise ve tedarikçiniz ürünleri size bir XML dosyasında gönderdi ise bu ürünleri sitenize yüklemekte zorluk çekiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

XML ile ürün yükleme oldukça hızlıdır.Binlerce ürünü manul olarak sitenize eklemek oldukça zahmetli ve vaktinizi alan bir iş olacaktır.Sizin için XML dosyalarınızda ki ürünlerinizi WordPress e-ticaret sitelerinize hızlı ve sorunsuz bir şekilde yükleyebiliriz.Ürün sayısı farketmez.

WordPress XML ile ürün yüklerken ilk olarak sunucunuzda gerekli ayarları yapıyoruz.Büyük XML dosyalarını yüklerken yüklemenin yarıda kesilmemesi ve hata vermemesi adına gerekli çalışmaları yapıyoruz.

XML ile ürün yüklerken ürünlerinizin kategorilerini resimlerini etiketlerini ve varyasyonlarını ürüne ait tüm detayları tanımlıyoruz ve yükleme işlemini başlatıyoruz.İlk etapta bir kaç ürün yükleyerek size demo gösteriyoruz onaylamanız durumunda yükleme işlemini devam ettirip başlatıyoruz.

Sizde XML ile WordPress sitenize ürün yükletmek istiyorsanız bu hizmetimizi satın alıp bize ulaşabilirsiniz.XML boyutu ürün adeti ne olursa olsun sabit fiyatta hizmet veriyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“WordPress XML İle Ürün Ekleme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir